NB!

  Pikendusi on soovitav kanda 3-4 kuud ja selle aja järel tuleks pikendused eemaldada ja uuesti paigaldada. Juuksepikendusi võib paigaldada ja eemaldada ainult vastavalt koolitatud spetsialist. Üritades ise juuksepikendusi eemaldada võite oma juukseid märgatavalt kahjustada.
  Enne juuksepikenduste pesemist tuleks juuksed korralikult läbi kammida. Juukseid loputa hoolikalt voolava vee all nii, et juuksed ripuksid suunaga alla, nii väldid juuste sassiminekut ja pusasid.Väldi pikenduskohtade tugevat hõõrumist. Loputama peaks juukseid vähemalt 5 minutit. Pärast pesemist kasuta juustesse jäetavat spray palsamit või juukseotstele õli .
  Juukseid föönitada keskmise kuumusega ja fööni hoida kinnitustest vähemalt 20 cm kaugusel. Lokitange ja sirgendajat võib kasutada, vältida juuksesalkude kinnitusi. Kammimisel kasutada spetsiaalset kammi või harja. Märgasid juukseid ei ole soovitav kammida ja vältida märja peaga magaminekut. Magamise ajaks on soovitav juuksed patsi panna. Kammimisel ära kasuta jõudu. Rasuseid juukseid tuleb sagedamini pesta ja hooldada. Liigne rasu pehmendab juuksepikenduste liitekohti ja lisatud juuksed võivad välja langeda.


  Hinnakiri;

  NB Konsultatsioon 25€ tund,
  paigalduse tellimisel TASUTA!

  (1tk 1,25€)
  (1tk 2,25€)

  + paigaldus 0,80 € salk

  Juuksepikenduste eemaldamine 0,50 € salk


  Tere tulemast!
  Juuksetehnik Anne-Lii Molis