Keratherapy juuksesilendushooldus tootega PURE RENEWAL PLUS +

 • Keratherapy PURE RENEWAL PLUS+ on tõeliselt läbimurdeline 100% formaldehüüdivaba keratiini sisaldav juukseid silendav hooldussüsteem, mis elimineerib lokid ja lained kuni 75% ulatuses ning vabastab kahust ilma juuksestruktuuri muutmata.
 • Kollageeni ja keratiini kombinatsioon annab juustele tugevust ja elastsust. Makadaamia- ja argaaniaõli rikastab juukseid vajalike toitainetega ja proteiinidega, juukseid toites ja taastades.
 • Kertherapy silendav hooldussüsteem taastab juuksestruktuuri ja annab tulemuseks läikivamad, pehmemad, sirgemad ja kahuvabad juuksed ning parandab oluliselt juuste kontrollitavust. Muudab Sinu kahused ja käsitlematud juuksed siidiselt pehmeks ja siledaks kuni 12 nädalaks.
 • Toode ei sisalda aldehüüde, väävlit ega naatriumhüdrooksiidi.
 • Keratherapy juuksesilendushooldus on universaalne, sobilik kasutada ükskõik milliste juuste puhul – töötlemata või töödeldud juustele, normaalsetele, õhukestele, keskmise paksusega, paksudele, värvitud või blondidele juustele, tõrksatele, taltsutamatutele, lokkis juustele.
 • Keratherapy juuksesilendushooldus on looduslik. Protseduuris ei kasutata tugevaid kemikaale juuste soomuste avamiseks ja sulgemiseks juuksekarva sirgendamise eesmärgil ega lõhuta, nagu keemilise sirgendamise puhul, karvatüviku sidemeid. Keratiin on looduslik aine, millest Sinu juuksed koosnevad umbes 88% ulatuses.


Kuidas keratiinhooldus toimib?

 • Keratiini peamine omadus on sitkus ja sellest lähtuvalt on keratiini edu saladuseks tugev kaitse juustele. Ta parandab juuste seisukorda nii seest kui väljast. See on ainulaadne biopolümeer ehk koostisaine, millest juba koosnevadki Sinu juuksed ja küüned. Vedelas olekus keratiin sulandub õrnalt juustesse, aidates taastada nende naturaalset seisukorda, nii nagu nad olid enne keemiliste ja keskkonnamõjude tõttu toimunud kulumist.
 • Keratiinbiopolümeeri ainulaadseks eeliseks on molekulide väike suurus, mis laseb neil tungida läbi juukse soomuskihi juuksekarva sisemusse, parandades juuste kvaliteeti seespidiselt. Keratiin täidab soomuskihi ja juuksekarva tuuma vahelised tühimikud ning lukustub juuksekarvade sisemusse tugeva kuumuse mõjul. Keratiinhoolduse protseduuri ajal toimib keratiinbiopolümeer koosmõjus teiste tootes sisalduvate koostisainetega aidates eemaldada kahusust ning lisada tugevust ja elastsust. Keratiini ja kollageeni kombinatsioon annab juustele tugevust ja elastsust. Makadaamia- ja argaaniaõli taastavad ja toidavad Sinu juukseid. Tulemuseks on kaunid siledad juuksed. Toode ei sisalda aldehüüde, väävlit ega naatriumhüdrooksiidi.


✓Keratiin - teatavat tüüpi valk, mis sisaldab suures koguses aminohapet tsüstiini. See eriline aminohape muudab juuksed äärmiselt sitkeks ja elastseks. Teadlased räägivad keratiinist, kui biopolümeerist selle ehituse ja huvipakkuvate omaduste tõttu. Biopolümeere leidub looduses kõikjal ning need annavad vormi ja sisu kõigile looduslikult esinevaile ainetele: kõigele alates puulehtedest kuni kilpkonna kilbi ja hanesulgedeni välja. Keratiin on klassikaline näide väävlisisaldusega ristsidemetega biopolümeerist. See on peamine valk, millest koosnevad meie juuksed ja küüned.


 PRINDI kliendi meelespea
NB! MEELESPEA KLIENDILE 


Toote kinnitusaeg on 24 tundi peale hoolduse teostamist. Selleks, et tulemus toimiks ja oleks maksimaalne TULEB KINNI PIDADA kinnitusperioodi jooksul allolevatest punktidest:

 • ÄRA pese juukseid vähemalt 24 tunni jooksul peale hoolduse teostamist. Selle aja jooksul toode kinnitub juuksesse.
 • Kui juuksed saavad niiskust kinnitusaja jooksul, KUIVATA juuksed fööniga.
 • KANNA juukseid lahtiselt.
 • ÄRA seo juukseid hobusesabasse või patsi. Mõlemal puhul võivad juustesse tekkida soovimatud sakid, lained, lokid. Juuste seadmiseks võib kasutada siidisalli peapaelana.
 • ÄRA kasuta juukseklambreid, juuksekumme või juuksenõelu, kuna need kõik võivad halvasti mõjuda juukse sirgusele.
 • KASUTA juukse sirgendajat, et vajadusel juukseid uuesti sirgendada.
 • VÄLDI higistamist, ära mine trenni, sauna või ujuma.


Ka pärast kinnitusperioodi lõppu võib ujumine avaldada mõju Keratherapy juuksesilendushoolduse tulemuse kestvusele. Soolase vee ja klooriveega basseinide negatiivse mõju vähendamiseks tuleks juuksed peale ujumist viivitamatult puhta mageda veega puhtaks uhtuda.

 • ÄRA lükka juukseid kõrva taha ega kasuta prille nende tahapoole lükkamiseks.
 • ÄRA kanna juustesse mitte mingisuguseid soenguvahendeid, ka juukselakki.


HOOLDUSEKS KASUTA ainult selliseid šampoone ja palsameid, mis ei sisalda naatriumkloriidi ja sulfiide, sest need kulutavad keratiini teie juustest. Osta salongist kaasa spetsiaalne šampoon ja palsam.


ET PIKENDADA salongi keratiinhoolduse mõju, kanna igapäevaselt enne föönitamist juustesse Daly Smoothing kreemi. Toodete kohta küsi lisa juuksurilt.

 • Toote mõjuaeg on maksimaalselt kuni 3 kuud. Enamike juuksetüüpide puhul on keratiinhoolduse tulemuste kestvusajaks kuni kaks kuud ja üks kuu, kui hooldust tehti naturaalsetele töötlemata juustele.
 • Keratiinhooldust on soovitav korrata umbes kolme kuu tagant.
 • Keratiinhoolduse mõjuaega saab pikendada ja tõhustada tootega Keratherapy Booster Treatment Amplifying Spray. Sellega taastad ja värskendad eelmise keratiinhoolduse tulemusi. Protseduuri võib teha ka igakuiselt. Mõistlik on teha seda 1-2 kuu tagant (oleneb juustest). Selleks lepi kokku keratiinhooldust teostanud teenindajaga järgmine hoolduse aeg.
 • Kui soovid juukseid lõigata või juukseotsi piirata, tee seda pärast keratiinhooldust.
 • Kui soovid juukseid värvida, siis pead ootama kuni keratiinhooldusest on möödunud vähemalt 1 nädal.
 • Juuksetoon võib muutuda peale keratiinhooldust 1 astme võrra heledamaks või värv tuhmimaks, seetõttu ära värvi juukseid enne keratiinhooldust.Allolevalt on toodud tooted, mis toetava Sinu juukseid keratiinhoolduse järgselt. Sobilikud tooted on võimalik osta või tellida salongist. Soovi korral võib tooted tellida hoolduspäevaks ette. Salongi hinnad on alati veidi soodsamad kui kaupluses (TradeHouse). Küsi teenindajalt lisa ka teiste sobilike toodete kohta, sest välja on toodud vaid põhisemad ja olulisemad tooted keratiinhoolduse järgseks soovituslikuks kasutamiseks.

 


Taastav šampoon rikutud juustele 300 ml

- KERATHERAPY KERATIN INFUSED REPAIR SHAMPOO

Keratiini sisaldav šampoon taastab silmapilkselt kuivad, kahjustatud ja ületöödeldud juuksed. Pakub juustele tõhusat kaitset keskkonnamõjude ja niiskuse eest. Šampooni eriline valem aitab parandada keemiliselt töödeldud ja värvitud juuste seisundit. Taastab juuste elastsuse. Tulemuseks on niisutatud, läikivad ja elujõulised juuksed. Sobib ka värvitud juustele. Ei sisalda sulfaati ega naatriumkloriidi.Taastav juuksepalsam rikutud juustele 300 ml

- KERATHERAPY KERATIN INFUSED REPAIR CONDITIONER

Keratiiniga rikastatud palsam taastab ja parandab kuivad, kahjustatud ja ületöödeldud juuksed. Taastab juuste elastsuse. Palsami regulaarsel kasutamisel muutuvad juuksed tervemaks, tugevamaks ja kuulekamaks. Tulemuseks on niisutatud, läikivad ja elujõulised juuksed. Sobib ka värvitud juustele.

 

Värvikaitsega keratiinšampoon 300 ml

- KERATHERAPY KERATIN INFUSED COLOR PROTECT SHAMPOO

Šampoon sisaldab unikaalseid koostisosi, mis pikendavad värvitud ja töödeldud juuste eluiga ja puhastavad õrnalt jääkainetest, mis muudavad juukseid tuhmiks ja elutuks. Sisaldab rikkalikult külmpressitud punase vaarika seemneõli, mis on tuntud oma oomega-3- ja oomega-6-rasvhapete sisalduse poolest ning tänu oma antioksüdantsele omadusele kaitseb juukseid kahjulike välismõjude ja UV-kiirte eest. Juuksed muutuvad niisutatuks, elastseks, tugevaks, pehmeks ja säravaks. Sobib kõikidele juuksetüüpidele, ka töötlemata juustele. Ei sisalda gluteeni, sulfaate ega naatriumkloriidi. Sobilik kasutamiseks peale keratiinhooldust. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada koos värvikaitse palsamiga.

 

Keratiinpalsam värvitud juustele 300 ml -

KERATHERAPY KERATIN INFUSED COLOR PROTECT CONDITIONER

Palsam sisaldab unikaalseid koostisosi, mis pikendavad värvitud ja töödeldud juuste eluiga. Sisaldab rikkalikult külmpressitud punase vaarikaseemne õli ja oomega-3- ja -6-rasvhappeid, mis on tugevad antioksüdandid ning kaitsevad juukseid kahjulike välismõjude ja UV-kiirguse eest. Juuksed muutuvad niisutatuks, elastseks, tugevaks, pehmeks ja säravaks. Sobib kõikidele juuksetüüpidele, ka töötlemata juustele. Ei sisalda gluteeni, sulfaate ega soodiumkloriidi. Sobilik kasutamiseks peale keratiinhooldust. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada koos värvikaitse šampooniga.

 

Keratiinseerum argaaniaõliga 50 ml

- KERATHERAPY KERATIN INFUSED ARGAN OIL

Argaaniaõliga keratiinseerum tagab juuste elastsuse, niisutuse ja särava läike. Loob juustele loomuliku kaitsekihi niiskuse vastu ning eemaldab kahu. Kontsentreeritud koostis on kerge ja mitterasvane, lubades seerumil imenduda koheselt. Sisaldab oomega-3-rasvhappeid, antioksüdante ja võimsaid vitamiine, mis niisutavad ja tugevdavad juuste proteiinstruktuuri, ennetades juuste lõhenemist.

 
Silendav juuksekreem keratiiniga 200 ml -

KERATHERAPY KERATIN INFUSED DAILY SMOOTHING CREAM

Silendav juuksekreem sisaldab toitvat segu aminohapetest, keratiinist ja kollageenist, mis aktiveeruvad kuumuse toimel. Kerabond-tehnoloogia tugevdab juuksekiude ning muudab juuksed siledaks ja elavaks. NB! Kreem toimib kui kodune tugevdav keratiinhooldus! Ideaalne kahjustatud ja nõrkadele juustele. Samuti pikendab kreem salongis tehtud keratiinhoolduse mõju. Vähendab tunduvalt juuste kuivamiseks kuluvat aega. Kaitseb kuumuse eest, antistaatiline. Sobib kõikidele juuksetüüpidele, ka värvitud juustele. Parabeenivaba.Soovime Sulle kauneid juukseid!

Oled alati oodatud meie sõbralikku salongi KADRIORG.

Oleme sulle toeks nii hea sõna kui ka soovitusega.

pastedGraphicpng
Märtsis pakume Keratherapy kollageeniga rikastatud 100% formaldehüüdivaba keratiiniga silendavat juuksehooldus soodushindadega:

Õlgadeni juuksed: 55€ (tavahind 65€)
Poolpikad juuksed: 65€ (tavahind 75€)
Pikad juuksed: 75€ (tavahind 85€)Hooldust sooritab Helen, kes on saanud vastava koolituse.


Kohtumiseni meie salongis!